TechFlash - PornHub w VR, koncert AlunaGeorge w Minecrafcie i nowe Lego Star Wars z głosem Daisy Ridley

Ponadto mam dla was nowe słuchawki firmy Verbatim oraz wirtualną wycieczkę po Machu Picchu. Oto nasz codzienny skrót informacji z gadżeciarskiego świata.

PornHub w VR

PornHub w VR (gizmodo)

Z tego artykułu dowiesz się:

  1. na jakich urządzeniach można oglądać PornHub w VR,
  2. jaką atrakcję przygotował Minecraft dla graczy,
  3. jak zwiedzić Machu Picchu bez wychodzenia z domu.

PornHub w wirtualnej rzeczywistości

Twórcy serwisu PornHub przygotowali nową kategorię materiałów dla użytkownikach gogli wirtualnej rzeczywistości. Sekcja, która powstała we współpracy z firmą BaDoink, zawiera 360-stopniowe wideo.

Materiał można oglądać poprzez przeglądarkę na Androidzie i iOS, aplikację dla systemu Oculus Rift i dedykowany program dla Google Cardboard. Dostęp do treści w nowej sekcji jest darmowy.

PornHub w VR

Lego Star Wars: The Force Awakens z podkładem głosowym

Nowa gra z znanej serii Lego Star Wars ujawni wydarzenia, które miały miejsce między "Powrotem Jedi" a "Przebudzeniem Mocy". Dzięki temu gracze dowiedzą się m.in. dlaczego C-3PO ma czerwony zamiennik ramienia.

Na tytuł ten warto jednak zwrócić uwagę także z innych względów. Twórcy z TT Games ujawnili bowiem, że tym razem postacie w grze będą mówić. Za podkład głosowy odpowiedzialna będzie część grających w filmie aktorów. Nie zabraknie wśród nich Daisy Ridley. Premiera gry zapowiedziana jest na 28 czerwca.

Koncert na żywo w świecie Minecrafta

Koncert, który odbędzie się dzisiaj w norweskim mieście Hamar podczas festiwalu The Gathering, będzie dostępny także dla graczy Minecrafta. Wydarzenie ma być w czasie rzeczywistym przenoszone do świata gry.

Duet AlunaGeorge podczas koncertu na festiwalu w Detroit

Udział w nim wezmą duet AlunaGeorge, grupa Lemaitre i para DJ-ów Broiler. Koncertu w Minecrafcie będzie mogło słuchać od 2000 do 3000 osób (wynika to z ograniczonych możliwości serwerów).

Przystępne cenowo słuchawki firmy Verbatim

Słuchawki (od lewej): High Performance Sound Isolating, Performance Tuned, Bluetooth

Verbatim wprowadza na nasz rynek nowe zestawy słuchawkowe, które mają odznaczać się niezłym stosunkiem ceny do jakości. Nowości to modele:

Nazwa Impedancja Czułość Cena
Nowe słuchawki Verbatim
High Performance Sound Isolating 16 omów 96dB @ 1kHz 150 zł
Performance Tuned 32 omów 92dB @ 1kHz 85 zł
Bluetooth Headphones 32 omów 96dB @ 1 kHz 299 zł

 

Wirtualna podróż po Machu Picchu

Jaunt to start-up tworzący materiały dla urządzeń VR. Firma we współpracy z agencją Mountain Travel Sobek chce stworzyć serię nagrań, które umożliwią zwiedzanie znanych miejsc. Materiały dostępne będą z poziomu aplikacji Jaunt (iOS, Android, GearVR), a pierwszy z nich poświęcony jest Machu Picchu.

Źródła: Gizmodo/Engadget, TheVerge, TheVerge, Verbatim, Engadget

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wirtualna rzeczywistość:

Wszystko o Oculus Rift: cena, data premiery, wymagania techniczne, najlepsze gry Sposoby na chorobę symulatorową Najlepsze gry i aplikacje na Samsung Gear VR Jak uruchomiony przez Crytek program VR First zmieni branżę gier? Pytamy twórców Crysisa ALICE VR - twórca polskiej przygodówki na OculusRift zdradza sekrety produkcji Homido mini to niewielkie gogle VR, które zmieszczą się w kieszeni Elysium VR, polskie gogle wirtualnej rzeczywistości – test Gadżetomanii Polscy twórcy gier zainteresowani VR. "Czekamy na pierwszy hit" Oculus ma gest! Warto było wesprzeć Oculus Rift na Kickstarterze Wirtualna rzeczywistość i sport? Trener fitnessu: „to się nie uda” Tak działa rink VR - kontroler do Samsung Gear VR Samsung Gear VR dostanie nowy kontroler: rink VR. Wygląda prawie jak kastet! GoPro Karma: dron, który ucieszy fanów gogli VR? Hideo Kojima stworzy grę VR? Twórca Metal Gear Solid zainteresowany wirtualną rzeczywistością Alice VR: kolejna polska gra na gogle VR! Takiej gry na gogle VR brakowało! The Climb: wirtualna wspinaczka na Oculus Rift od Crytek Kultowy System Shock powraca! Trzecia część może działać w VR Fallout 4 VR dla każdego! Zestaw VR za mniej niż 200 zł Próbowałem odpalić porno na goglach VR. Czułem się jak za czasów VHS-ów Flick VR - świetne zdjęcia w 360-stopniach już na Samsung Gear VR Rock Band VR: zostań gwiazdą rocka, wystąp na scenie! Wyścigi dronów: sport, adrenalina i gogle VR. Jak wyglądają i ile to kosztuje? Nokia Ozo: kamera VR... dla Hollywood? Samsung tworzy kontroler do Samsung Gear VR