TechFlash - SnoopaVision, Sony Proton Pack i gogle rzeczywistej rzeczywistości

Firmy wręcz prześcigały się dzisiaj w prezentowaniu nowych rozwiązań, ale udało nam się wyselekcjonować te najbardziej... abstrakcyjne. Oto nasz primaaprilisowy skrót informacji z gadżeciarskiego świata.

Sony Proton Pack

Sony Proton Pack (sony)

Z tego artykułu dowiesz się:

  1. jak Sony umożliwi walkę z duchami
  2. jak Snoop Dogg zmienia YouTube'a
  3. co potrafią gogle rzeczywistej rzeczywistości

Sony Proton Pack zamieni cię w pogromcę duchów

30 lat pracy inżynierów Sony wreszcie przyniosło oczekiwane efekty. Japończycy już wkrótce mają wprowadzić protonowe karabiny, które umożliwią walkę z duchami. Sprzęt wyposażony jest w szereg technologii Sony, w tym znany ze smartfonów Xperia tryb Stamina i łączność NFC.

Snoop Dogg zmienia YouTube'a

Twórcy YouTube'a nawiązali współpracę ze znanym raperem, która na zawsze ma zmienić sposób oglądania materiałów w ich serwisie.

Xperia SmartPad już w Polsce

Polski oddział Sony Mobile ogłosił z kolei, że wprowadza do sprzedaży nowy sprzęt z serii Xperia — SmartPad

Xperia SmartPad

Google prezentuje gogle prawdziwej rzeczywistości…

Gigant z Mountain View uważa, że ani VR, ani AR nie spełniają tak naprawdę naszych oczekiwań. Sprostać im mają jednak prawdziwie immersyjne gogle Cardboard Plastic.

…i konkurencję dla dronów-dostawców

Google wkrótce wprowadzić ma również nową usługę dostawczą, która umożliwi rywalizację z wykorzystującym drony Amazonem. Paczki mają spadać do klientów na nowoczesnych spadochronach.

Mięso z wymarłych zwierząt

Badacze z Man Crates Labs opracowali metodę, która pomoże w zlikwidowaniu głodu na ziemi oraz zaspokojeniu wymagań najbardziej wybrednych smakoszy. Dzięki ciężkiej pracy naukowców mogą wyhodować mięso dawno wymarłych zwierząt, w tym mamutów i Megaterium.

Zobacz również: Test: Hero GoPro

Najbardziej minimalistyczny zegarek

Nie każdemu muszą podobać się inteligentne zegarki, którymi zasypują nas producenci. Wielu z pewnością spodoba się projekt Jesper, który pojawił się dzisiaj na Kickstarterze. Ten zegarek jest tak minimalistyczny, że… nie wskazuje nawet godziny.

Najbardziej minimalistyczny zegarek świata

Ładowanie samochodu z telefonu

Asus prezentuje funkcję nowego ZenFone'a, o której do tej pory niewiele się mówiło. Jest nią możliwość ładowania akumulatorów elektrycznych samochodów.

Źródła: sony, youtube, sonymobilepl, google, google, mancrates, kickstarter, asus

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Jak powstaje smartfon? Jeśli poznacie prawdę, być może nigdy więcej go nie kupicie Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień Tego używaliśmy przed internetem. Skazane na zapomnienie stare nośniki danych Jaki nóż wybrać? Najlepsze scyzoryki i foldery za 50, 100 i więcej złotych Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Algorytm zabijania. Skynet istnieje i dzięki big data decyduje, kogo trzeba uśmiercić Za kulisami rezerwacji online. Jak kupić tani bilet? Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem